telefon +420 515 273 224

email info@hornidunajovice.cz

Facebook obce Horní Dunajovice

Obec
Horní Dunajovice
znak Horní Dunajovice

Menu

Vyhledávání

Stromy 2023

sklepy 2023

Fit park v obci Horní Dunajovice je lokalizován na klidném místě, uprostřed obce, v těsné blízkosti budovy zámku Horní Dunajovice, za obecním úřadem s knihovnou a poštou. Svým zaměřením doplňuje stávající dětské hřiště a plochu určenou k volnočasovým aktivitám.

Celkově obsahuje 5 ks venkovních fitness prvků na posílení a protažení celého těla, umístěných na 2 stanovištích. Kromě stanovišť se ve Fit parku nachází dva typy informačních tabulí: Hlavní informační tabule podává základní informace o daném areálu včetně možnosti volby tréninku a provozního řádu. Vedlejší informační tabule je součástí každého stanoviště a poskytuje všechny základní informace včetně jeho funkce, pokynů pro cvičení, grafického znázornění, zajímavostí, hádanek pro děti a QR kódů s možností shlédnout instruktážní videa jednotlivých cviků.

Materiál na výrobu je získáván od prověřených českých dodavatelů. Veškeré Fit prvky splňují nejnovější bezpečnostní normu ČSN EN 16630

 

 

Výsledkem projektu je vybudování 5 ks venkovních fitness prvků, 3 ks informačních tabulí (1 ks velká informační tabule a 2 ks malá informační tabule).

Vybudovaný projekt dotvoří celkový charakter veřejného prostranství, umožní celoroční přístup ke zdravému pohybu zábavnou, moderní formou a přiblíží nejrůznější vzdělávací témata.

 fitpark EU     

Užitečné odkazy

Povodňový plán

CzechPoint

Vaše cesty k bezpečí

Krizport - chytré blondýnky 

Pálení klestí 

IDS JMK 

Horní Dunajovice 102, 671 34 Horní Dunajovice | +420 515 273 224 | info@hornidunajovice.cz

GDPR | Prohlášení o přístupnosti | Prohlášení o používání cookies

© 2024 Obec Horní Dunajovice | Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.

No Internet Connection