telefon +420 515 273 224

email info@hornidunajovice.cz

Facebook obce Horní Dunajovice

Obec
Horní Dunajovice
znak Horní Dunajovice

Menu

Vyhledávání

Český statistický úřad organizuje v měsících září až listopad integrované šetření v zemědělství "IŠZ 2023" (bližší informace na internetových stránkách ČSÚ www.czso.cz/csu/czso/isz-2023 ). Z tohoto důvodu je v naší obci možný pohyb tazatele ČSÚ, který je povinen se prokazovat průkazem tazatele (platným ve spojení s občanským průkazem) a který v naší obci navštíví vybrané drobné zemědělce, ověří jejich aktivitu, zabezpečí vyplnění a odevzdání výkazů a předání výkazů na ČSÚ. 

Užitečné odkazy

Povodňový plán

CzechPoint

Vaše cesty k bezpečí

Krizport - chytré blondýnky 

Pálení klestí 

IDS JMK 

Horní Dunajovice 102, 671 34 Horní Dunajovice | +420 515 273 224 | info@hornidunajovice.cz

GDPR | Prohlášení o přístupnosti | Prohlášení o používání cookies

© 2023 Obec Horní Dunajovice | Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.

No Internet Connection